ام ابيها

سلام بر عاشقان مهدی فاطمه

شهادت حضرت فاطمه زهرا بر همه اتان تسليت باد.

يا علی

التماس دعا

/ 13 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مرد تنها

در سيرک جمهوري اسلامي همه جمعند: يزيد و شمر و عمر بن سعد . يزيد امروز براي اسلام و تشيع اشک تمساح مي ريزد. بدترين يزيد، يزيد در لباس امام حسين است. گرگي در لباس ميش، دزدي که به نگاهباني قافله مشغول است. اما هر يزيدي به شمري محتاج است. شمرها دست راست يزيد ها هستند. مي کشند چون شهوت خون دارند، مي درند چون هنر ديگري ندارند. شمرهاي امروز هم گمان مي کنند براي خدا مي کشند و مي درند، خود را سربازان گمنام امام زمان مي دانند و انصار حق، غافل از آنکه انصار باطلند. ابلهاني که کاسهُ داغتر از آش شده اند و دست يزيد را در بي رحمي از پشت بسته اند؛ دين خود به دنياي ديگران فروخته اند. اگر يزيد بگويد بکشيد، آنها سر را هم جدا مي کنند. اگر يزيد بگويد برخورد کنيد، آنها با کفش بر فرق سر يک زن بي پناه مي زنند. چه زمانه اي شده است که شمرها با "يا امام حسين" شکم مي درند و گلو پاره مي کنند. . من هم گلوی شما طرفداران این علی گدا را از راه دور می بوسم که میعاد گاه شمشير امام زمان است آنگاه که به کين خواهی اين مردم مظلوم ، سر از تنتان جدا خواهد کرد.

در اوج تنهایی

اين روزها در آستانه لطف حضرت دوست ، عطا و رحمت او گريبان اين حقير را هم گرفت ... و قسمت بر اين شد تا با کوله باري پر از هيچ و دستاني خالي به آن ديار پر کشم . و آرزومندم که اين حقير را بخشوده و حلالم نماييد تا به برکات دعاي شما با ارمغان هاي الهي به اين ديار بازگردم . در آن ديار به ياد تمامي دلدادگان هستم . شما هم به يادم باشيد .... حق يارتان !

‏زینب مستوفی

گفتند پاسبانی دزد گشته و اموال خلق را به غارت میبرد، نگاه میکنم دزدی میبینم که لباس پاسبانی پوشیده و خلق را که فریاد میزنند، ‏پاسبانان دزدند. هیهات از چشمان بسته و اذهان کور...‏انا الحق.

در اوج تنهایی

سلام ! شرمنده از اينکه دير خدمت رسيدم ... راستش درباره کاروان پرسيده بوديد . بايد بگم برادرم ( پوريا ) آشنا داره که مثل اينکه آهخرهای شعبان هم اون کاروان دارن ميرن ... اگه دوست داشتيد ازش بيشتر بپرسم

بهار

سلام پريناز به من شماره تلفن رييس کاروان رو داده گفت اگه خواستيد بهتون بدم.

نشريه طراوت

با سلام. طراوت نشريه اي فرهنگي اجتماعي است که با هدف حفظ و زنده نگه داشتن ياد و نام شهيدان و ارزشهاي دفاع مقدس ويژه جوانان منتشر مي شود. ضمن دعوت به همياري و همکاري شما دوست عزيز در اين وبلاگ و نشريه مي توانيد با ايميل يک آدرس پستي مشترک افتخاري نشريه ما باشيد. منتظر شما در صفحه سبز طراوت هستيم.

HKH

سعيد جان سلام... هرچند که تازه با تو و قلب عاشقت آشنا شدم ... اما ارادت پيدا کردم اميدوارم سفر معنويت با همسفرت به نور برسد برايم دعا کن که خيلی نياز دارم حسين!

jihad

سلام عليک کدام شهادت ؟؟؟؟؟